Polecam Elektro-Klim Polska Klimatyzacja i Wentylacja

W tym miejscu możesz podzielić się swoją opinią na temat firm, bez względu na branżę. Chcesz dowiedzieć się czegoś o danej firmie? Zapytaj!
Polmira

Polecam Elektro-Klim Polska Klimatyzacja i Wentylacja

Post autor: Polmira »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy Elektro-Klim Polska Klimatyzacja i Wentylacja?
Józek

Re: Polecam Elektro-Klim Polska Klimatyzacja i Wentylacja

Post autor: Józek »

Zastanawiam się nad montażem rekuperacji w moim domu. Czytałem na https://ansel.pl/rekuperacja że systemy te są bardzo efektywne, ale z drugiej strony słyszę różne opinie od znajomych. Czy ktoś mógłby podzielić się swoim doświadczeniem?
versusa

Re: Polecam Elektro-Klim Polska Klimatyzacja i Wentylacja

Post autor: versusa »

Mam dylemat odnośnie szukania opcji w firmie. A mianowicie pompa ciepła noxa mnie zainteresowała i zastanawiam się, jak mocno to jest wydajne. Może macie jakieś informacje w tym względzie? Dodam, że to dla mnie ważne z racji tego, że idzie nowy rok, a ja chcę skorzystać z opcji sukcesywnego działania dla siebie.
wentylowanaaa

Re: Polecam Elektro-Klim Polska Klimatyzacja i Wentylacja

Post autor: wentylowanaaa »

W domu mam klimatyzację podłogową i daje radę, więc pomyślałam, że również warto sobie wpisać agregat klimatyzacyjny w wydatki jeszcze na ten rok w firmie. Mam wrażenie, że lepszej opcji nie ma i to dla mnie naprawdę kluczowe. Może jednak mimo wszystko jakoś to wspólnie rozpatrzymy? Co wy na to?
Leszek

Re: Polecam Elektro-Klim Polska Klimatyzacja i Wentylacja

Post autor: Leszek »

Systemy wentylacji z rekuperacja mogą pomóc w utrzymaniu optymalnego poziomu wilgoci w pomieszczeniach, co jest korzystne zarówno dla komfortu mieszkańców, jak i dla ochrony budynku przed problemami związanymi z nadmierną wilgocią. Polecam skonsultować się z profesjonalną firmą taką jak np firma SIB. Napewno będą w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.
myday

Re: Polecam Elektro-Klim Polska Klimatyzacja i Wentylacja

Post autor: myday »

Jestem ciekawa, czy apartamenty nad jeziorem mrągowo też Wam się podobają, tak jak mi? Jestem nimi oczarowana i mam nadzieję, że również macie takie zdanie. Zależy mi na tym, bo nie chcę mieć po prostu błędnie wybranego miejsca, w którym będę mieszkać całe życie.
ODPOWIEDZ