Turystyka

Jaką role odgrywa profesjonalny sprzęt w jeździectwie konnym

• Zakładki: 478


Jeździectwo to nie tylko piękna dyscyplina sportowa, ale również sport, który wymaga ogromnego zaangażowania i ciężkiej pracy. W uzyskaniu doskonałych wyników pomaga z pewnością wysokiej klasy sprzęt jeździecki, który nie tylko dba o komfort naszej jazdy, ale również o jego bezpieczeństwo. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przybliżamy jak ważne jest zaopatrzenie się w wysokiej jakości sprzęt oraz gdzie możemy go znaleźć.

Co znajdziemy w asortymencie stacjonarnego sklepu jeździeckiego?

Sklep jeździecki Equishop to działający od ponad 22 lat sklep, w którym znajdziemy wszystko to, co potrzebne do profesjonalnego uprawiania jeździectwa. Salon firmowy znajduje się w Katowicach. Na powierzchni ponad 500 m kwadratowych znajdziemy m.in. sprzęt jeździecki od najbardziej rozpoznawalnych producentów, odzież jeździecką a także akcesoria, czyli wszystko to, co niezbędne do uprawiania jazdy konnej i jej poszczególnych dyscyplin takich jak ujeżdżenie, skoki przez przeszkody, WKKW, powożenie czy rajdy.

Od lat sklep jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Samshield, Veredus, Prestige Italia a także był prekursorem marki Kingsland w Polsce.

Międzynarodowy sklep online

Equishop to nie tylko stacjonarny salon sprzedaży, ale także internetowy sklep jeździecki o międzynarodowym zasięgu. Dzięki doskonale rozbudowanemu portfolio sklep codziennie realizuje wysyłki zamówień na cały świat. Znajdziemy w nim – podobnie jak w sklepie stacjonarnym – szeroki wybór produktów dla jeźdźca oraz dla konia, nie tylko odzieży i osprzętu dla konia ale również specjalny dział stajnia, w którym odnajdziemy nawet najdrobniejsze akcesoria, które okażą się niezbędne w codziennym uprawianiu jeździectwa.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Equishop

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
343 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *