Kategoria

Kursy i szkolenia

Home » Kursy i szkolenia

6 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Szkolenia dla opiekunów w żłobkach Warszawa

 - 

Praca w żłobku jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią pracę z dziećmi, są kreatywne i pomysłowe. Kwalifikacje można zdobyć, kończąc szkołę średnią lub policealną o odpowiednim profilu, studia lub szkolenia.   Ta ostatnia forma jest szczególnie lubian... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Płatne reklamy internetowe — co dają kampanie Google Ads?

 - 

Prędzej czy później przychodzi wreszcie moment, kiedy planujemy rozpocząć działania marketingowe w internecie. Celem jest oczywiście dotarcie do szerszego grona użytkowników i zainteresowanie ich naszą ofertą. Do wyboru mamy różne kanały promocji w internecie,... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Firma w internecie — jak zbudować pozytywny wizerunek?

 - 

Wizerunek jest dla wielu przedsiębiorców kwestią najważniejszą w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli o to zadbamy, będziemy mogli cieszyć się gronem stałych klientów, wysoką sprzedażą i dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Co zrobić, b... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak dobrze pisać? Najważniejsze umiejętności copywritera

 - 

Wydawać by się mogło, że rozpoczęcie kariery copywritera jest banalnie proste. Wystarczy zarejestrować się na jednym z wielu portali z ogłoszeniami zleceń do wykonania i gotowe. Mimo wszystko nie każdy odnajdzie się w tym zawodzie. By stać się dobrym copywrite... Czytaj dalej »