Prawo

Pozew zbiorczy ws. Amber Gold – dlaczego warto?

• Zakładki: 406


Upadek Amber Gold oznaczał dla klientów tej firmy utratę oszczędności, które bardzo często opiewały na wysokie sumy. Czy składając pozew zbiorczy ws. Amber Gold można je odzyskać?

Wyrok ws. Amber Gold – szansa na odzyskanie utraconych pieniędzy?

1 lipca 2022 roku zapadł długo oczekiwany wyrok w sprawie Amber Gold, zgodnie z którym poszkodowanym zasądzone zostały odszkodowania ze Skarbu Państwa w łącznej wysokości przeszło 23 milionów złotych, a także ustawowe odsetki za zwłokę. Obecnie toczy się postępowanie apelacyjne w tej sprawie, jednak tak korzystne orzeczenie sądu sprawiło, że już teraz szykowany jest nowy pozew zbiorczy ws. Ambergold.

Nowy pozew zbiorczy ws. Amber Gold

Jak już wspomniano przygotowywany jest obecnie nowy pozew zbiorczy ws. Amber Gold, który ma zostać złożony dopiero w momencie zakończenia wspomnianego już postępowania apelacyjnego do wyroku z 1 lipca 2022 roku. Co więcej, nowy pozew zbiorczy zostanie złożony już po zakończeniu sprawy karnej przeciwko Barbarze K., czyli byłej prokurator zajmującej się Amber Gold, co ma na celu zwiększenie szans na uzyskanie pozytywnego wyroku. Dlaczego warto już teraz się na niego zapisać? Przede wszystkim dlatego, że pozwala to uruchomić procedurę naliczania odsetek od potencjalnego odszkodowania. Oprócz tego, zapisując się już teraz można uzyskać 50% zniżkę na późniejsze wynagrodzenie dla prawników.

Podsumowując należy stwierdzić, że każdy, kto stracił pieniądze wskutek upadku Amber Gold powinien walczyć o ich odzyskanie. W tym celu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą oferuje Kancelaria GKR Legal pomagająca w tworzeniu niniejszego artykułu.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
221 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *